סוגי דלתות

החזיתות שלנו

חזיתות המטבח מיוצרות מעץ MDF. סוג זה של עץ מאופיין בשטח פנים חלק ודחוס בעל צפיפות גבוהה היטב אשר מהווה בסיס מצוין להדבקות שונות.תחום ההדבקות השונות על חזיתות המטבח מתפתח מיום ליום, חברתנו משתמשת בחומרים האיכותיים והמומלצים ביותר.

 

פורמייקה – FORMICA

פורמייקה HPL (High Pressure Laminate) הוא חומר המגיע מסדרת המט ועד לסדרת המבריק במגוון רחב של צבעים. ציפויי הפורמייקה מקנה מראה ותחושה של עץ, שיש , בטון במבחר מרקמים וגוונים ועוד.

 

פורמייקה מסונכרנת – SYNCHRONIZED FORMICA

קולקציית הפורמייקה המסונכרנת מיוצרת בטכנולוגיית FULL SYNCHRONIZE – טכנולוגיה המדמה עץ טבעי במראה ובתחושה. בצורה זו, ישנו שילוב של המראה האהוב של העץ יחד עם העמידות והחוזק של הפורמייקה. היתרון של פורמייקה מסונכרנת הוא המראה של עץ טבעי לאורך שנים ללא תחזוקה ושינוי גוון.

 

פורמייקה – Nano

או במילים אחרות אולטרה מט / ULTRA MATT היא פורמייקה המיוצרות בטכנולוגיה חדישה המאופיינת בצבעים חלקים בגימור מט משי, שטח פנים חלק וקטיפתי למגע, בעל עמידות בפני שריטות וטביעות אצבע.

 

קריסטל –  Cristal Laser

ציפוי זה מורכב מחומר אקרילי PMMA, המדמה מראה זכוכית מבריקה, בעובי 2.8 מ"מ. ניתן לבחור בגוונים ומרקמים עשירים ומיוחדים. חומר זה שומר על גוונו (לא דוהה) ועמיד מפני קרני UV (השמש). אמנם הקריסטל נותן מראה של זכוכית, אך יתרונו על פני הזכוכית הוא ברמת החוזק שלו והבטיחות.

 

פולימר – Polymer

לפולימר מאפיינים ויתרונות רבים, אך ניתן לומר בוודאות כי היתרון הגדול ביותר שלו הוא דימוי צבע. פולימר מעניק מראה אחיד וחזק. זה בנוסף לכל האופציות העיצוביות שלו והצביעה במגוון רחב של חריטות.

 

פורניר –  Veneer

פורניר הוא פרוסה דקה מאוד של עץ מלא בעובי 0.3-1.0 מ"מ המודבקת על גבי – MDF, המקנה למטבח מראה ומגע של עץ טבעי. חומר זה משמר את היתרונות של העץ הטבעי ובניגוד אליו, הוא לא מתעוות ולא נסדק. החומר עובר עיבוד והדבקת קנטים וצביעת לקה עם שכבת הגנה לשימורו לאורך שנים.

 

צביעה בתנור – Paint coating

אפוקסי, הוא ציפוי צבע על משטח MDF. צביעה בתנור מעניקה פתרונות לכל הסגנון הכפרי והמודרני בשילוב של כמעט כל צבע אפשרי שעולה על דעתכם וגמורים מיוחדים.

 

גרניט פורצלן – GRANIT PORZELAN

סוג זה של ציפוי עשוי מפורצלן המעוצב במראה יוקרתי וייחודי. חזיתות מן הסוג הזה מגיעות עם מסגרת מעודנת וקנטים מאלומיניום אשר יוצרים ביחד מראה מודרני ונקי. חזיתות הגרניט פורצלן הינן עמידות, לא תראו עליהן שריטות וניתן לנקות אותן בקלות.

 

עץ מלא – WOOD

העץ משרה אווירה ביתית ונינוחה ומחזיק מעמד לאורך שנים. מטבחים העשויים מעץ בסגנון כפרי או מודרני מאופיינים בקווים נקיים. לעץ אמנם יתרונות רבים אך הוא גם חומר פעיל שדורש טיפול רב ויכול להשתנות עם הזמן במצבים מסוימים.

 

זכוכית – GLASS

חזיתות הזכוכית מקנות לחדר מראה נקי, יוקרתי ואינסוף אפשרויות עיצוב. דלתות הזכוכית משולבות עם פרופיל אלומיניום המאפשר לבחור דלתות זכוכית עם מראה נקי (מסגרת אלומיניום סמויה) או דלתות זכוכית עם מסגרת אלומיניום גלויה בעובי משתנה, בהתאם לדגם. לזכוכית עמידות גבוהה במיוחד- אינה משנה גוון וקלה לניקוי.

 

מתכננים מטבח חדש?

הכנו לכם מדריך מפורט לתכנון נכון למטבח החלומות שלכם.

דקו מטבחים - תכנון מטבח

מה זה פרזול?

כל מה שרציתם לדעת על פרזול במטבח.