מוצרים משלימים

מה עוד ניתן לרכוש אצלנו?

ניתן למצוא אצלנו מגוון מוצרים ממיטב החברות והיצרניות בארץ ובעולם. ממוצרי חשמל למטבח כמו תנורים, כיריים, מדיחים, קולטי אדים, דרך כיורים וברזים למטבח ועד סוגים שונים של משטחי עבודה וחיפויי קיר. מוצרים משלימים למטבח הם אותם המוצרים שהמטבח לא יכול להתקיים בלעדיהם והם אשר הופכים את המטבח למושלם. המוצרים הנלווים עושים לכם חיים קלים ומשפרים את יעילות המטבח ומראהו. דקו מטבחים מסייעת לכם לבחור מתוך מגוון רחב של מוצרים נלווים למטבח תוך התחשבות בצורכי הלקוח, התאמה אישית של המוצר הנלווה למטבח המעוצב וכמובן תקציב הלקוח.

משטחי עבודה

אבן קיסר (CAESAR STONE)

חברת אבן קיסר נוסדה בשנת 1987. אבן קיסר היא אחת מהחברות המובילות והדומיננטיות ביותר בתחום המשטחים עם שני מפעלי ייצור בישראל ואחת בארה"ב. אבן קיסר עובדת עם שרשרת אספקה עולמית של יותר מ-50 מדינות ברחבי העולם ומבטיחה את הרמה הגבוהה ביותר של שירות ללקוח ברחבי העולם.

 

דקטון (DEKTON)

חברת דקטון הינה חברת משטחים מבית חברת Cosentino.  חברת Cosentino היא חברה ספרדית גלובלית המייצרת משטחי עבודה חדשניים ברמה ובאיכות הגבוהה ביותר עבור עולם המטבחים. החברה מפיצה את מוצריה ומותגיה ביותר מ-60 מדינות בעולם.

כיורים וברזים

בלנקו (BLANCO)

חברת  blanco הינה חברה גרמנית שהוקמה בשנת 1925. החברה היא אחת היצרניות המובילות והמתקדמות בעולם הכיורים והברזים למטבחים ביתיים. blanco מייצרת כיורים בחומרי המפתח של נירוסטה, סילגרנית וקרמיקה. העיצובים המרשימים, האיכות והאמינות הגרמנית היא שמאפיינת את החברה.

 

מוצרי חשמל

תקה (TEKA)

חברת Teka הינה חברה בינלאומית שנוסדה בגרמניה בשנת 1924 העוסקת בייצור ומסחור של מוצרי מטבח. חברה זו משיקה את מוצריה ב-116 מדינות. מוצריה נעים בין תנורים, כיריים אינדוקציה ובין היתר מוצרי חשמל נוספים.

 

ליבנט (LY VENT)

חברת lyvent הוקמה בשנת 1974. החברה האיטלקית מתמחה ביבוא ושיווק מכשירי חשמל למטבח הישראלי. מוצריה בין היתר הם מדיחי כלים, תנורים, כיריים, קולטי אדים – וכולם בעיצוב איטלקי מרשים ומצוידים במיטב השכלולים הטכנולוגיים.